Як вибрати садовий повітродув?

Настала осінь. А ще така ж біда спіткала і садівників, і власників приватних будинків, і комунальників. З газону та прибудинкової території необхідно прибрати опале листя, а також гілки, які фактично впали з дерев.

Звичайно, вам не потрібно. У перші ж сухі дні жовто-золотистий килим здається приголомшливим і фотогенічним. Але дуже скоро листя неодмінно почне сохнути або гнити. Приміщення буде здаватися нечистим, а також в природному смітті почнуть рости шкідливі комахи, грибок і цвіль. Це неестетично і не зовсім корисно для газону.

Історично з видаленням листя із землі справлялися ручні граблі, а для складної поверхні планувалося використовувати звичайну швабру або швабру. Проте сьогодні вже минуле століття. Набагато легше і з меншими зусиллями проблему можна вирішити за допомогою повітродувок. Це безпечний, а також зручний інструмент, з яким дуже легко співпрацювати. Дозвольте дізнатися, які основні якості, а також як вибрати найефективнішу повітродувку для листя.

З чого почати вибір повітродувки для опалого листя?

Немає глобальних повітродувок для всіх свят, навіть якщо це такий легкий і зрозумілий пристрій, як повітродувка. Кожен агрегат має свої переваги та недоліки, особливості роботи та рекомендований діапазон. Тому, задавшись питанням, як саме дивується опале листя, спочатку потрібно вибрати спосіб роботи майбутнього апарату:

  1. Де ви будете прибирати?
  2. Скільки роботи потрібно виконати?

Точне розуміння того, яка повітродувка вам потрібна, допоможе вам прийняти найкраще та відповідне рішення, а також, можливо, заощадить гроші. Окрім боротьби з наслідками опадання листя в саду, засіб служить для очищення присадибних ділянок, тротуарів, під’їздів. Можна у нас купити повітродувки в Україні доставка в будь-яке відділення Нової пошти.

Який тип незалежного живлення вибрати?

Як і більшість інших виробників садівництва, повітродувка для опалого листя для використання в саду працює або на бензині, або на вбудованому акумуляторі. Рішення в цьому сценарії досить просте. Усе зводиться до гучного та потужного проти тихого та легкого.

Модель батареї – найбільш типова та доступна альтернатива. Основні переваги: легкість, компактність, рухливість і низький звук. Мінуси: інструмент має знижену потужність, а також вам періодично знадобиться доступ до електроенергії, а також вільний час для підзарядки акумулятора. Існує міф, що повітродувка, що працює від батареї, ідеальна для внутрішніх або дуже маленьких приміщень. Це не зовсім реально. Стовідсоткової готовності інструменту вистачить на 30-60 хвилин роботи, за цей час можна впоратися з ділянкою від 5 до 10 соток. Очевидно, що чим більше площа, тим більшою повинна бути ємність акумулятора. Проте автономна електропобутова техніка справді не псує рекорди продуктивності. Таку конструкцію слід використовувати поблизу будинку або гаража, де є можливість підключити зарядний пристрій до електричної розетки, або коли необхідна короткочасна або нерегулярна робота інструменту. Важливо пам’ятати, що повітродувка на акумуляторі потребує підзарядки. Додатковим плюсом може стати опціональна можливість використання знімного акумулятора в інших гаджетах того ж виробника і навпаки. Наявність додаткового джерела живлення подвоїть час роботи.

Повітродувки паливного листя є одними з найпотужніших. Плюси: підходять для будь-яких місць обробки, мають миттєву готовність до роботи в присутності газової суміші, а також не потребують електроенергії. Мінуси: велика вага, високий рівень шуму, складність експлуатації і наявність витяжки, що дозволяє працювати просто на вулиці. Однак рейтинг повітродувок для заміської дачі очолюють конструкції, що працюють на газовій суміші.

Retour haut de page